Hakkımızda

Hakkımızda

Konsey Müteahhitlik 2013 tarihinde Konya merkezli olarak kurulmuştur. Kuruluş sürecinde şirketimiz sadece ülke insanına hizmet etmek ve gelişen inşaat teknolojileri ile birlikte daha uygun maliyetli hizmetler sunmayı hedeflemiştir.

Firmamız; Kurulduğu günden itibaren, profesyonellikle, yaratıcılıkla, pazar geliştirmeyle ve özellikle dürüstlükle, istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir. Gayemiz; İnşaat faliyetlerinin, insan, çevre ve ekonomi ile bağlatılı olduğunun bilincinde olarak insanımıza uygun ve güvenli yapılar sunarken çevreye duyarlı olarak ülke ekonomisinin lokomotiflerinden biri olan inşaat sektörünü geliştirmektir.Şirketimiz bünyesinde çalışan personellerimizin, gelişmekte olan bilgi ve teknolojileri yakından takip etmesini sağlayarak, daha güvenli ve ekonomik çözümler ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

DEĞERLERİMİZ

Yenilikçi düşünce yapısı ve cesareti ile kaliteden ödün vermeden, estetiği ve konforu ön planda tutarak yaptığı projelerle dikkatleri üzerinde toplayan Konsey Gayrimenkul halen proje ve proje sonrası inşaat faaliyetlerine devam etmektedir.
• Genel ve mesleki etiklerden ödün vermemek
• Müşterilerimize ve ortaklarımıza karşı yalnızca sözleşmeden doğan yükümlülüklerimizi yerine getirmenin ötesinde, her zaman yapıcı bir tutum sergilemek
• Yeniliklere karşı açık olmak , son teknolojileri kullanmak ve her zaman daha iyiyi aramak.
• İş güvenliği ve çevrenin korunması konularında duyarlı ve dikkatli olmak.
• Genç çalışanlarımızı ,yaratıcı , çalışkan ve dürüst olma kültürümüze göre eğitmek ve çalışanlarımızın kendine güvenen, iletişime açık , kendilerine verilen yetkileri kullanmaya ve sorumluluk almaya hazır bireyler olarak çalışmalarını sağlamaya özen göstermek.
• Rekabet avantajlarımızı ve karımızı; kendi yönetimsel ve teknik becerilerimizin mükemmelleştirilmesinde aramak.

Mis/Vizyonumuz

MİSYONUMUZ

Emniyetli-Ekonomik-Kaliteli-Estetik yapılar kıstasları kapsamında; kıymetli müşterilerimizin ailesi ve sevdikleriyle birlikte güven ve konfor içerisinde hayatlarını sürdürebilecekleri, mal ve can güvenliği temeli ile“Yaşanabilir Mekânlar ve Projeler Üretmek”.

VİZYONUMUZ

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni teknolojik talepleri yakından takip eden firma yönetimi devamlılığını sağlamış ve güçlü idari-mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmüştür.Ülkemizin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte; kaliteli, estetik ve yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Pojelerimiz Hakkında İnsanlar Ne Diyor?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore..

Mark Stivens

Dolor sit asectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam…

Michael Green

Adipg elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet doloremagna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim…

Wendy Moore

Projelerimiz için detaylı bilgi almak için hemen Arayın!

Hemen Ara